2 czerwca 2024 r.

IX Niedziela Zwykła

Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz.18,00 do piątku  włącznie połączone z procesją eucharystyczną.

Dzisiaj wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na czerwiec:

Za czcicieli Serca Jezusowego, aby ich życie było przepełnione miłością do Jezusa

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie  wianków i błogosławieństwo małych dzieci.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana JezusaMożna spożywać pokarmy mięsne.

W piątek odwiedzę chorych od godz. 9,00. Spowiedź od godz. 16,00.

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu ołtarzy na procesję:  druhom z OSP za czuwanie nad bezpieczeństwem procesji,  Magdalenie i Tomaszowi Bajor za hasła do ołtarzy, Dorocie  Zielonka za ułożenie kwiatów do ołtarzy, chórowi i p. organiście pocztom sztandarowym, dzieciom sypiącym kwiaty, panom  prowadzącym mnie do ołtarzy, lektorom, ministrantom, Żywemu  Różańcowi, Michałowi Michalikowi i Michałowi Świtoniowi, firmie  Konar za brzózki do ołtarzy, hurtowni Casablanca i U chłopaków za  ofiarowane kwiaty, a także za ofiarowane ofiary na kwiaty.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii  100 zł ( przelew na konto z ul. Sejmowej ). Bóg zapłać.