17 marca 2024 r.

Piąta Niedziela Wielkiego Postu

We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi  Panny – Patrona Kościoła Powszechnego. Dzień szczególnej  modlitwy w intencji mężczyzn.

W środę o 17,30 różaniec.

Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę w intencji Ojczyzny, zgody  narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem  św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Modlitwy  nowennowe codziennie do niedzieli po Mszy św. o godz. 18,00.

W sobotę 23 marca nasz kościół jest kościołem stacyjnym. Od  godz. 17,00 adoracja Najśw. Sakramentu do Mszy św.

W przyszłą niedzielę poświęcenie palm na początku Mszy Świętych.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 1000 zł (od Żywego Różańca 800 zł, przelew na konto z ul.  Sejmowej 100 zł i ul. Gruszowej 100 zł ). Bóg zapłać.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc marzec:

O ducha pokuty i modlitwy oraz owocne przeżycie czasu

Wielkiego Postu i Wielkanocy.