3 marca 2024 r.

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj w ramach Doby Eucharystycznej w naszej parafii Koronka  do Miłosierdzia Bożego o godz. 15,00 i adoracja Najświętszego  Sakramentu do Mszy św. o godz. 18,00 i po Mszy do godz. 21,00  do Apelu Jasnogórskiego.

Jutro święto św. Kazimierza, Królewicza.

W środę nie będzie różańca.

W przyszłą niedzielę wymiany tajemnic Żywego Różańca.

W zeszłą niedzielę w Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z  Misjonarzami zebrano do puszek 910 zł. Bóg zapłać.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 300 zł ( w czasie wizyty u chorych). Bóg zapłać.

We wtorek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Zenonę Opiła  i + Urszulę Osińską. Wieczny odpoczynek … .