25 lutego 2024 r.

Druga Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami „Ad  Gentes”. Zbiórka do puszek dla misjonarzy.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11,00 spotkanie z młodzieżą  przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

W środę o godz. 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców,  dobroczyńców i budowniczych nowego kościoła.

W piątek odwiedzę chorych od godz. 9,00. Adoracja Najśw.  Sakramentu i spowiedź od godz. 16,00.

Wymiany tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 10 marca.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje. Nauki będzie głosił  ks. Szymon Stępniak, proboszcz parafii św. Br. Alberta.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 100 zł ( przelew na konto z ul. Sejmowej ). Bóg zapłać.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc luty:

O łaskę zdrowia i wytrwanie w cierpieniu

dla wszystkich chorych z naszej wspólnoty parafialnej.