18 lutego 2024 r.

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

W środę o godz. 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców,  dobroczyńców i budowniczych nowego kościoła.

W czwartek Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11,00 spotkanie z  młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z  Misjonarzami „Ad Gentes”. Zbiórka do puszek dla misjonarzy.

W zeszłą niedzielę zebrano do puszek na działalność Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „Betel” 750 zł, a w środę popielcową na  pomoc dla Ukrainy 490 zł. Bóg zapłać.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 200 zł ( ofiara kolędowa od 1 rodziny 100 zł i przelew na konto  z ul. Sejmowej 100 zł). Bóg zapłać.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc luty:

O łaskę zdrowia i wytrwanie w cierpieniu dla wszystkich chorych z naszej wspólnoty parafialnej.