11 lutego 2024 r.

VI Niedziela Zwykła

Dzisiaj XXXII Światowy Dzień Chorego. Zbiórka ofiar  do puszek na prowadzenie działalności przez Katolicki Ruch  Dobroczynny „Betel”.

W środę Popielcem rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze św.  o godz. 9,00 i 18,00. Nie będzie różańca.

W piątek 16 lutego zbiórka elektrośmieci organizowana przez  Stowarzyszenie „Pro Missio” oraz firmę Green Office Ecologic.  Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny możemy dostarczyć na  parking przy kościele w piątek do godz. 9,30.

W Popielec 14 lutego br. – zgodnie z apelem  Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski zbiórka ofiar do  puszek celem wsparcia wyczerpanej wojną Ukrainy ze  szczególnym uwzględnieniem kobiet i dzieci.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 800 zł  ( od Żywego Różańca 500 zł i jeszcze ofiara kolędow od 1 rodziny 300 zł ). Bóg zapłać.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc luty:

O łaskę zdrowia i wytrwanie w cierpieniu

dla wszystkich chorych z naszej wspólnoty parafialnej.