4 lutego 2024 r.

V Niedziela Zwykła

Dzisiaj wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na luty:

O łaskę zdrowia i wytrwanie w cierpieniu dla wszystkich chorych z naszej wspólnoty parafialnej.

Jutro we wspomnienie św. Agaty, poświęcenie chleba, wody i soli.

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

W piątek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19,00.

W przyszłą niedzielę XXXII Światowy Dzień Chorego. Zbiórka ofiar  do puszek na prowadzenie działalności przez Katolicki Ruch  Dobroczynny „Betel”.

Dziękuję za pomoc w posprzątaniu dekoracji świątecznej Radosławowi Helm, Przemysławowi Krasoń, Mirosławowi  Osuchowskiemu, Mariuszowi Musiał i s. Marii.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 1000 zł ( w czasie wizyty u chorych 500 zł i jeszcze ofiary kolędowe  od 4 rodzin 500 zł ). Bóg zapłać.

W czwartek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Michała Wróża  z ul. Północnej. Wieczny odpoczynek … .