28 stycznia 2024 r.

IV Niedziela Zwykła

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

W czwartek po Mszy św. modlitwy o powołania kapłańskie i  zakonne i koronka do Krwi Chrystusa.

W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z poświęceniem  gromnic o godz. 9,00 i 18,00. Po Mszy św. o godz. 18,00 dzieci  przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. otrzymają  poświęcone świece.

W piątek odwiedzę chorych od godz. 10,00. Adoracja Najśw.  Sakramentu i spowiedź od godz. 16,00.

W sobotę na Mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja.

W przyszłą niedzielę wymiana tajemnic Żywego Różańca.

W minionym tygodniu otrzymałem jeszcze ofiary kolędowe na  budowę i potrzeby parafii od 5 rodzin 800 zł. Bóg zapłać.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc styczeń:

O Bożą opiekę i błogosławieństwo dla całej parafii przez wstawiennictwo Maryi i św. Andrzeja Boboli.