Ogłoszenia parafialne 31 grudnia 2023 r.

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Jutro Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze  św. o godz. 9,30 , 11,00 i 18,00.

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

W czwartek po Mszy św. modlitwy o powołania i litania do Krwi  Chrystusa.

W piątek odwiedzę chorych od godz. 9,00. Będzie to również w ich  domach wizyta kolędowa. Spowiedź od godz. 16,30.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech KróliPo Mszy św. o godz. 11,00 dzieci z naszej szkoły przedstawią nam  jasełka.

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Na Mszach św.  odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

W przyszłą niedzielę wymiana tajemnic Żywego Różańca.

Wizyta duszpasterska – kolęda tak jak w zeszłym roku tylko na  zgłoszenia. Proszę o kontakt osobisty w kościele lub przez sms na  nr telefonu 783 272 444.

W piątek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Stanisława Brajlicha  a wczoraj + Monikę Mastalerz. Wieczny odpoczynek … .

Rodziny, które zgłosiły chęć przyjęcia wizyty kolędowej

odwiedzę w następującej kolejności:

wtorek – ul. Sejmowa str. parzysta – od godz. 16,00

środa – ul. Kisielewskiego str. parzysta – od godz. 16,00