24 grudnia 2023 r.

Czwarta Niedziela Adwentu

Dzisiaj Wigilia nie będzie Mszy św. o godz. 18,00.

Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

We wtorek Święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika.

W środę Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Poświęcenie wina.

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

W czwartek Święto Świętych Młodzianków.

W przyszłą niedzielę Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy św. o godz. 11,00 odnowienie przyrzeczeń ślubnych.

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznej panom: Michałowi Michalik, Mateuszowi Turek, Wojciechowi Lechowicz i Przemysławowi Krasoń.

Są opłatki na stół wigilijny i świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca – 20 zł, mała 10 zł.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 100 zł. z ul. Gruszowej. Bóg zapłać.

Jest nowy nr tygodnika NIEDZIELA. Wydanie Świąteczne z kalendarzem na rok 2024 kosztuje 12 zł.

Wizyta duszpasterska – kolęda tak jak w zeszłym roku tylko na zgłoszenia. Proszę o kontakt osobisty w kościele lub przez sms na nr telefonu 783 272 444. Kolędę rozpocznę po Nowym Roku.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc grudzień :

O przeżycie w mocy Ducha Świętego czasu adwentu, rekolekcji parafialnych i świąt Bożego Narodzenia