10 grudnia 2023 r.
Druga Niedziela Adwentu

Dzisiaj Dzień Modlitwy za Kościół Katolicki na Wschodzie.  Zbiórka do puszek na ten cel.

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

Przypominam i zapraszam młodzież na spotkania grupy Oazowej  które odbywają się w każdą śropo Mszy św..

W piątek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19,00.

W sobotę po Mszy św. modlitwy za wstaw. św. Andrzeja Boboli.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Nauki  będzie głosił Ks. dr Paweł Kostrzewski, dyrektor archiwum Kurii  Metropolitalnej i pracujący w parafii Nawiedzenia N.M.P. w Cz-wie.

Opłatki na stół wigilijny możemy nabyć w kościele lub na plebanii.

Są do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca – 20 zł, mała 10 zł.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 700 zł. od Żywego Różańca. Bóg zapłać.

Jest nowy nr tygodnika NIEDZIELA

Intencja Żywego Różańca na miesiąc grudzień :

O przeżycie w mocy Ducha Świętego czasu adwentu, rekolekcji parafialnych i świąt Bożego Narodzenia