3 grudnia 2023 r.

Pierwsza Niedziela Adwentu

Dzisiaj wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na grudzień :

O przeżycie w mocy Ducha Świętego czasu adwentu, rekolekcji parafialnych i świąt Bożego Narodzenia

W środę o 17,30 różaniec w intencji ofiarodawców, dobroczyńców  i budowniczych nowego kościoła.

W czwartek po Mszy św. modlitwy o powołania i litania do Krwi  Chrystusa.

W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. M. Panny.  Po Mszy św. dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.  otrzymają poświęcone łańcuszki i medaliki.

W sobotę o godz. 10,00 zbiórka ministrantów i kandydatów do  liturgicznej służby ołtarza.

W przyszłą niedzielę Dzień Modlitwy za Kościół Katolicki na  Wschodzie. Zbiórka do puszek.

Poświęcone dzisiaj opłatki na stół wigilijny możemy nabyć w kościele  lub na plebanii.

Są do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca – 20 zł, mała 10 zł.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 800 zł. ( z ul. Sejmowej 100 zł, ul. Kisielewskiego 100 zł, w czasie  wizyty u chorych 500 zł i przelew na konto z ul. Sejmowej 100 zł ) Bóg zapłać.