13 sierpnia 2023 r.

XIX Niedziela Zwykła

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny.  Msze św. z poświęceniem ziół i kwiatów o godz. 9,00 i 18,00.

W czwartek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością N. M. P. Częstochowskiej. Nasza parafialna pielgrzymka na Jasną Górę w ramach nowenny w poniedziałek 21 sierpnia.

W środę po Mszy św. modlitwy w intencji Ojczyzny i Ojca Świętego  za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę i potrzeby parafii 800 zł. ( przelew na konto z ul. Sejmowej 100 zł i od Żywego  Różańca 700). Bóg zapłać.

Trwają wakacje. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na  urlop życzę dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszych  obowiązkach wobec Boga.

Intencja Żywego Różańca na miesiąc sierpień :

O łaskę uwolnienia z nałogu alkoholizmu dla wszystkich uzależnionych i za wszystkich podejmujących trud abstynencji.