11 czerwca 2023 r.

X Niedziela Zwykła

●Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. godz. 18,00, do piątku włącznie połączone z procesją Eucharystyczną.

● W czwartek zakończenie oktawy uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo małych dzieci.

● W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po procesji modlitwy za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Można spożywać pokarmy mięsne.

● Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Niestety na moją prośbę o pomoc odpowiedziały tylko 3 nowe osoby w tym jedna spoza parafii. na kwiaty do ołtarzy zebrano do puszek 930 zł. Bóg zapłać.

W minionym tygodniu otrzymałem na budowę 1500 zł .( od Żywego Różańca 500 zł i przelew na konto z ul. Sejmowej 1000 zł ). Bóg zapłać.

● W piątek pożegnaliśmy + Mateusza Smyklę. Wieczny odpoczynek … .

Intencja Żywego Różańca na miesiąc czerwiec:

O ożywienie pobożności eucharystycznej dla wszystkich parafian.